baner ok

Konkurs Kielce

Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Świętokrzyskiego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Kielcach,

organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw: 

łódzkiego, świętokrzyskiego

 

UWAGA

Informujemy, że w związku ze stanem epidemii, zmianie ulega sposób przeprowadzenia XXI edycji konkursu „Nasza Ziemia, środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”. Zmiany te dotyczą następujących elementów:

    • Zostaje wydłużony termin nadsyłania prac konkursowych do 30 kwietnia 2020;
    • Zostaje dopuszczone nadsyłanie prac drogą e-mail;
    • Nie odbędzie się etap konkursu związany z pisaniem testów półfinałowych w siedzibach PIG-PIB;
    • Zarówno etap półfinałowy i finałowy zostanie przeprowadzony poprzez ocenę nadesłanych prac plastycznych i pisemnych;
    • Zostają odwołane uroczystości wręczenia nagród; nagrody zostaną przesłane do laureatów pocztą;

Szczegóły dotyczące przebiegu konkursu znajdują się na stronie głównej konkursu.

 

WYNIKI

Konkurs plastyczny

nagrody

I miejsce - ERNEST OPOZDA - Publiczna Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła Ii w Zbludowicach - RENATA PIWOWARCZYK

II miejsce - NATALIA KRYPEL - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie - MAGDALENA LESZCZYŃSKA

III miejsce - MIKOŁAJ ZMYŚLNY - Szkoła Podstawowa Nr 14 w Kielcach - MAŁGORZATA ZAJĄC

 

wyróżnienia

BAŻANEK PAULINA - Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Królowej w Kielcach - AGNIESZKA KOŁODZIEJ

CHMIELOWIEC KAROL - Szkoła Podstawowa w Połańcu - WOJCIECH DURMA

GIL ALEKSANDRA - Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Malenieckiej - WIOLETTA FLEJTERSKA

GRUDZIEŃ MARIA - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie - MAGDALENA LESZCZYŃSKA

JAROSZ NIKOLA - Szkoła Podstawowa Nr 12 w Kielcach - AGNIESZKA WYDERSKA

KOPIECKA DOMINIKA - Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach - ANNA TRZECIAK

PODKOŃ MAJA - ZSSO Skierniewice - AGNIESZKA MARAT

SARACEN WIKTOR - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie - MAGDALENA LESZCZYŃSKA

TOMPÓR GABRIELA - Szkoła Podstawowa w Małogoszczu - IZA DEWERENDA

ŻYŁA JAKUB - Szkoła Podstawowa w Połańcu - WOJCIECH DURMA

 

wyróżnienia dodatkowe

IWAN POLA - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Busku-Zdroju - EWA CZERWIŃSKA

KRUK PIOTR - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Busku-Zdroju - EWA CZERWIŃSKA

MAJSTRAK LENA - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim - BOŻENA SERAFIN

MOSKAL ANNA - Szkoła Podstawowa w Jaworzni - KATARZYNA DĄBEK

SIERPNIAK ALEKSANDRA - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach - MAŁGORZATA ŚLEDŹ

 

Konkurs wiedzy - poziom szkół podstawowych

nagrody

I miejsce - ŁUCZYŃSKI MIKOŁAJ - PSP im. Stefana Żeromskiego w Rudzie Malenieckiej - WIOLETTA FLEJTERSKA

II miejsce - STĘPNIAK MARTYNA - SP im. Ks. Inf. Władysława Sornika w Jakubowicach - ŻUBROWSKA KATARZYNA

III miejsce - PODRAZA HANNA - PSP Nr 1 w Busku-Zdroju - MASŁOWSKA ANNA

 

wyróżnienia

STANISZEWSKA ŁUCJA - SP im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy - RAMUS BOŻENA

STRZELCZYK MICHALINA - SP im. Ks. Kan. Baltazara Pstrońskiego w Burzeninie - WOJTASIAK MAŁGORZATA

WALTER ZUZANNA - ZSP nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim - SERAFIN BOŻENA

 

Konkurs wiedzy - poziom szkół ponadpodstawowych

nagrody

I miejsce - ART ANNA – Technikum Nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łęczycy - ZIELIŃSKA JOANNA

II miejsce - AM ALI GABRIEL - I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - FLEJTERSKA WIOLETTA

III miejsce - JAKUBOWSKI JAKUB - II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich - ŚWITAKOWSKA MAŁGORZATA

 

wyróżnienia

TRZEMIELAK OLIWIA - I LO w Głownie - DĄBROWSKA ILONA

SOBCZYK JAKUB - I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - FLEJTERSKA WIOLETTA

WALKIEWICZ MATEUSZ - II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich - ŚWITAKOWSKA MAŁGORZATA

 

wyróżnienia dodatkowe

GARBARCZYK ADAM - I LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu - KUCHARECZKO DANUTA

WALASZCZYK PATRYCJA - VII LO im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach - ADACH JAROSŁAW

ZAWISZA ANNA - II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich - LEŚNIAK ELŻBIETA

 

 

Szczegóły

 dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:

dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym

dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej

 

 
Download this file (Komunikat_plastyczny_OS.pdf)komunikat plastyczny[0]196 kB10.02.2020
Download this file (Komunikat_wiedzy_OS.pdf)komunikat wiedzy[0]222 kB10.02.2020

 

Ważne terminy konkursowe:

Termin nadsyłania prac: 30 kwietnia 2020 r. (liczy się data stempla pocztowego)

Ogłoszenie listy laureatów półfinałowych: do 2 czerwca 2020 r.

Wyniki etapu finałowego konkursu: do 15 czerwca 2020

Nagrody finałowe zostaną wysłane pocztą w czerwcu 2020

 

Wszelkich informacji dotyczących półfinału udzielają:

Ewelina Bąk

tel.: 41 / 361 25 37  w. 234
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Mader

tel.: 41 / 361 25 37  w. 206
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres:

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Świętokrzyski

ul. Zgoda 21, 25-953 Kielce

z dopiskiem na kopercie – „KONKURS”

 lub

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.