Konkurs Szczecin

Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Pomorskiego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Szczecinie,

organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:

zachodniopomorskiego, lubuskiego

WYNIKI PÓŁFINAŁU

KONKURS PLASTYCZNY 

I MIEJSCE
Muszalska Elena
 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Żaganiu
 
II MIEJSCE
Jankowska Natalia
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach
 
III MIEJSCE
Gurazdowska Martyna
Szkoła Podstawowa w Orzechowie

 

Wyróżnienia regulaminowe

Bernaciak Jacek, Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Salomon w Zielonej Górze
Bińczycka Michalina, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Świebodzinie
Jasińska Kinga, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbkowskiego w Dębnie
Kubiak Bartosz, Szkoła Podstawowa w Strachocinie
Myszczyszyn Nina, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbkowskiego w Dębnie
Rybińska Aleksandra, Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
Walcerz Damian, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Stargardzie
Wojciechowska Alicja, Szkoła Podstawowa w Strachocinie
Wysocka Anna, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu
Żołądkiewicz Dawid, Szkoła Podstawowa w Babimoście im. Bojowników o Wolność Ziemi Babimojskiej w Babimoście
 
 
Nagrody dodatkowe w konkursie plastycznym
Bizoń Maksymilian, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich Sto w Darłowie
Broniecki Adam, Szkoła Podstawowa nr 2 w Żarach
Czpakowska Lena, Szkoła Podstawowa nr 74 im. Stanisława Grońskiego w Szczecinie
Dobrowolski Karol, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku Zdroju
Fiedukiewicz Zuzanna, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach
Kłobus Hanna, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Stagardzie
Nonn Erwin, Ośrodek Rewalidacyjno Edukacyjno Wychowawczy Dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gorzowie Wlkp.
Nowakowski Mateusz, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach
Prokopowocz Filip, Ośrodek Rewalidacyjno Edukacyjno Wychowawczy Dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gorzowie Wlkp.
Rokita Zuzanna, Szkoła Podstawowa nr 10 w Stargardzie
Sakuta Marcelina, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Szprotawie
Wysocka Gabriela, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Świebodzinie
 
 

KONKURS WIEDZY

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE
Franciszek Zamiar
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach, opiekun Beata Szeliga
 
II MIEJSCE
Malwina Pękalska
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie, opiekun Dorota Kryńska
 
III MIEJSCE
Hanna Szymkowiak
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Świebodzinie, opiekun Małgorzata Kowalczuk

 

Wyróżnienia regulaminowe

Julia Chachuła - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Brzechwy w Stargardzie, opiekun Anna Storta

Martyna Rembarz - Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u  w Szczecinie, opiekun Natalia Patan

Zofia Dworzyńska – Szkoła Podstawowa nr 13 w Zielonej Górze, opiekun Ryszard Lisowski

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE
Alicja Piątkowska
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie
 
II MIEJSCE
Mateusz Hein
Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach, opiekun Katarzyna Piątek
 
III MIEJSCE
Krzysztof Kobus
V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema w Koszalinie, opiekun Joanna Sobkowiak

 

Wyróżnienia regulaminowe

Alicja Sobas - Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie, opiekun Edyta Daszkiewicz

Wanesa Gołko - Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie, opiekun  Edyta Daszkiewicz

Oliwia Purczyńska - Liceum ogólnokształcące im. Bohaterów spod Siekierek w Chojnie, opiekun Edyta Daszkiewicz

 

KONKURS WIEDZY– NAGRODY DODATKOWE

Dankiewicz Kajetan, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach
Gajlun Julia, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach
Kotfis Kajetan, Szkoła Podstawowa nr 53 im. Fryderyka Chopina w Szczecinie
Pawełczyk Paula, V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema w Koszalinie
Polakov Michaił, Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach
Skrajda Wiktoria, Szkoła Podstawowa w Orzechowie
Wyszkowski Filip,  I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu 

 

 

Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:

dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym

dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej

 

 
Download this file (2021_Komunikat plastyczny_OP.pdf)Komunikat dla Konkursu plastycznego[0]815 kB01.02.2021
Download this file (2021_Komunikat teoretyczny_OP.pdf)Komunikat dla Konkursu wiedzy[0]860 kB02.02.2021

 

Ważne terminy

  • Termin nadsyłania prac: 31 marca 2021 r. (do północy)
  • Ogłoszenie listy laureatów bez podania miejsca (alfabetycznie): do 30 kwietnia 2021 r.
  • Półfinały (test wiedzy): 18 maja 2021 r.
  • Finał ogólnopolski (test/turniej wiedzy): 8 czerwca 2021 r. 

 

Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:

Agnieszka Łużna - tel.: 91 / 432 34 36; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Rakowicz - tel.: 91 / 432 34 30; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy

Oddział Pomorski

ul. Wieniawskiego 20, 71-130 Szczecin