Konkurs Gdańsk

Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Geologii Morza Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Gdańsku,

organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:

pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego

 

WYNIKI PÓŁFINAŁU

 

 

KONKURS PLASTYCZNY

 

I MIEJSCE
Kroll Krystian
 Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku - Rydel Jacek
 
II MIEJSCE
Sieklicka Zuzanna
 Szkoła Podstawow nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie - Murawski Marek
 
III MIEJSCE
Garus Michalina
 Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach - Gabriela Słomińska

 

Wyróżnienia

Dyrda Bartosz - Szkoła Podstawowa nr 86 im. Prof. Jerzego Sampa w Gdańsku - Tomczyszyn Aleksandra
Gołuńska Maria - Szkoła Podstawowa nr 52 im Tadeusza Kościuszki w Gdańsku - Thiede Miłosz
Hyska Kacper - Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdyni - Król-Szczepańska Agnieszka
Jachowska Blanka - Szkoła Podstawowa w Tuszewie - Rybicka Magdalena
Karolczyk Stanisław - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku - Noińska-Swiniarska Monika
Różański Filip - Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdyni - Król-Szczepańska Agnieszka
Sadowska Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim - Maciaszek Grażyna
Szlęzak Antonina - Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Gdańsku 
Świerko-Kurnosikow Nadia - Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach - Słomińska Gabriela 
Wachnik Kazimierz - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Dzieci Świata w Gdańsku - Wiśniewska Izabela

 

KONKURS WIEDZY
 
SZKOŁY PODSTAWOWE 

I MIEJSCE
Oskar Lewandowski
Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzetniku, opiekun Jacek Rydel

II MIEJSCE
Aleksander Olewczyński
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana w Wejherowie, opiekun Wojciech Dobke

III MIEJSCE
Rafał Wnuk
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim, opiekun Grażyna Maciaszek

 

Wyróżnienia regulaminowe

Joanna Dobke - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana w Wejherowie, opiekun Alicja Kędra
Natalia Karbowiak -  Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim, opiekun Grażyna Maciaszek
Natalia Pańka – ZSS w Kruszwicy, opiekun Elżbieta Kozłowska

 

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE
Kaźmierska Maja
 II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Sopocie, opiekun Maciej  Michalski

II MIEJSCE
Ossowska Agata
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. P. Adamowicza w Gdańsku, opiekun Małgorzata Mordal

III MIEJSCE
Bala Agnieszka
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią, opiekun Ewa Zdrojewska-Baliniak

Wyróżnienia regulaminowe

Leszczewicz Olga - III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku, opiekun  Agnieszka Kawula
Redo Natalia - I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Lęborku, opiekun Agnieszka Pobrucka
Weltrowski Łukasz - I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią, opiekun Andrzej Kinderman

 

 

 

Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:

dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym

dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej

 

 
Download this file (2021_Komunikat plastyczny Gdansk_GM.pdf)Komunikat dla Konkursu plastycznego[0]749 kB02.02.2021
Download this file (2021_Komunikat teoretyczny Gdansk_GM.pdf)Komunikat dla Konkursu wiedzy[0]792 kB02.02.2021

 

Ważne terminy

  • Termin nadsyłania prac: 31 marca 2021 r. (do północy)
  • Ogłoszenie listy laureatów bez podania miejsca (alfabetycznie): do 30 kwietnia 2021 r.
  • Półfinały (test wiedzy): 18 maja 2021 r.
  • Finał ogólnopolski (test/turniej wiedzy): 8 czerwca 2021 r. 

 

Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:

Anna Hrynowiecka

tel.: 58 / 554 29 09 w. 309

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy

Oddział Geologii Morza

ul. Kościerska 5, 80-328 Gdańsk