Konkurs Kielce

Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Świętokrzyskiego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Kielcach,

organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw: 

łódzkiego, świętokrzyskiego

 

WYNIKI PÓŁFINAŁU

 

 

KONKURS PLASTYCZNY
 
I MIEJSCE
Klasa Karol
 Szkoła Podstawowa im. Jednostki Ziemi Kieleckiej w Mierzawie - Równicka Joanna
 
II MIEJSCE
Szelągowska Aleksandra
 Szkoła Podstawowa nr 172 w Łodzi – Bartosik Błażej
 
III MIEJSCE
Radek  Agnieszka 
Szkoła Podstawowa nr 4 w Skierniewicach – Legięcki Paweł
 
Wyróżnienia
Adamczyk Maja - Szkoła Podstawowa w Kęszycach – Rogozińska Agnieszka
Burchacka Nikola - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mjr H. Dobrzańskiego "Hubala" - Chinalska Joanna
Krypel Natalia - Szkoła Podstawowa Nr 4im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej – Prucnal Renata
Marczak Zofia - Szkoła Podstawowa Nr 9 w Skierniewicach – Kowalczyk Beata
Nadaj Bartosz - Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czarnocinie – Banaszczak Grażyna
Pietruszka Julia - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbludowicach – Piwowarczyk Renata
Rubak Agata - Szkoła Podstawowa im. Gen. W. Sikorskiego w Woli Jachowej – Smoleń Barbara
Sidoruk Izabela - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Skierniewicach " w Skierniewicach – Frączek Wojciech
Wiśniewska Marysia - Szkoła Podstawowa Nr 14 w Pabianicach – Jaksa Monika
Włodarczyk Gabriela - Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie – Legięcki Paweł
 
Nagrody dodatkowe w konkursie plastycznym
Moskal Anna - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzni - Dąbek Katarzyna
Rzęsa Lena - Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Iwaszkiewicza – Modras Agnieszka
Zawada Nadia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Korczynie – Gajda Barbara
 
 
KONKURS WIEDZY
 
 

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE
Cezary Kromer
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. St. Staszica, opiekun Ewa Waleniak
 
II MIEJSCE
Hanna Podraza
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. St. Staszica, opiekun  Anna Masłowska
 
III MIEJSCE
Amelia Wach
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Korczaka, opiekun Wioletta Kumor

 

Wyróżnienia regulaminowe

Patrycja Ślusarczyk - Szkoła Podstawowa Nr 32 im. J. Kusocińskiego, opiekun Teresa Popielska
Jakub Nowak- Szkoła Podstawowa Nr 120 im. Konstytucji 3 Maja, opiekun Aleksandra Kądzierska
Anna Ozgowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. St. Staszica, opiekun Urszula  Polak-Redźko

 

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE
Michał Orzechowski
Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, opiekun Barbara Dzięcioł-Kurczoba
 
II MIEJSCE
Nikodem Doroba
I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, opiekun Mateusz Gański
 
III MIEJSCE
Julia Juda
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, opiekun Krzysztof Czerwiński

 

Wyróżnienia regulaminowe

Zuzanna Lech - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, opiekun Krzysztof Czerwiński
Patrycja Walaszczyk - VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach, opiekun Jarosław Adach
Ida Buczkowska - Zespół Szkół Nr3 im. Legionistów Miasta Pabianic, opiekun Anna Buczek

 

Nagrody dodatkowe:
Wójcik Adam - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Floriana - Cała Ilona
Jarosz Nikola - Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Bohaterów Westerplatte - Wyderska Agnieszka
Kobos Matylda - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. St. Staszica - Polak-Redźko Urszula
Nowak Michał – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego - Flejterska Wioletta
Studnicka Kinga - Liceum Ogólnokształcące im. St. Żeromskiego - Papis Marzena
Zieliński Filip - Zespół Szkół Podstawowych Nr 10 - Serafin Bożena

 

 

 

Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:

dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym

dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej

 

 
Download this file (2021_Komunikat plastyczny_OS.pdf)Komunikat dla Konkursu plastycznego[0]882 kB01.02.2021
Download this file (2021_Komunikat teoretyczny_OS.pdf)Komunikat dla Konkursu wiedzy[0]897 kB02.02.2021

 

Ważne terminy

  • Termin nadsyłania prac: 31 marca 2021 r. (do północy)
  • Ogłoszenie listy laureatów bez podania miejsca (alfabetycznie): do 30 kwietnia 2021 r.
  • Półfinały (test wiedzy): 18 maja 2021 r.
  • Finał ogólnopolski (test/turniej wiedzy): 8 czerwca 2021 r. 

 

Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres e-mail:

plastyczne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

teoretyczne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszelkich informacji dotyczących półfinału udzielają:

Ewelina Bąk

tel.: 41 / 361 25 37  w. 234
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Mader

tel.: 41 / 361 25 37  w. 206
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Świętokrzyski

ul. Zgoda 21, 25-953 Kielce