Konkurs Kraków

Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Karpackiego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Krakowie,

organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:

małopolskiego i podkarpackiego

 

WYNIKI PÓŁFINAŁU

 

 

KONKURS PLASTYCZNY

 

I MIEJSCE 
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
Wójciak Remigiusz 
Szkoła Podstawowa w Chabówce
 
II MIEJSCE 
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
Mazurczak Hanna
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Krakowie
 
III MIEJSCE
Głód Alan 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie

 

Wyróżnienia regulaminowe:

Baltaza Oliwia; kl. IV, Szkoła Podstawowa w Radziszowie

Furman Bartosz, kl. V, Szkoła Podstawowa w Albigowej

Grębska Zuzanna; kl. V, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Krakowie

Kłos Julia; kl. V, Szkoła Podstawowa w Piwodzie

Kukla Natalia; kl. VI, ZSP nr 4 w Brzeszczach

Nytko Eryk; kl. IV, Szkoła Podstawowa w Pogórskiej Woli

Samek Bernard; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Staniątkach

Sekreta Dominika; kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeworsku

Słomczyńska Noemi; kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 134 w Krakowie

Świder Julia; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Chabówce

 

Nagroda Przewodniczącego Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Geologicznego

Moskal Antoni; kl. VI, ZSM nr 3 w Jaśle

 

Nagrody Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie

Arent-Irzyk Emilia; kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 134 w Krakowie

Czajka Oliwier; kl. V, Szkoła Podstawowa w Luborzycy

Gaczoł Antonina; kl. V, Szkoła Podstawowa w Jaworniku Polskim

Korzeń Kornelia; kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 138 w Krakowie

Polcyn Wiktoria; kl. IV, Szkoła Podstawowa w Ochojnie

 

Nagrody Parków Narodowych i Krajobrazowych oraz Sekcji Speleologicznej Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika

Całka Kamil; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Kraczkowej

Drag Jessica; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Rokietnicy

Dusza Wiktoria; kl. VI, ZSM nr 3 w Jaśle

Kleszcz Wiktor; kl. VI, PSP w Czarnej

Morzonek Mateusz; kl. V, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Krakowie 

Pach Dominik; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Podłopieniu

Pamuła Aleksandra; kl. VI, ZSP w Lisich Jamach

Parządka Iga; kl. V, Szkoła Podstawowa w Choczni

Przepióra Julia; kl. VI, ZSP w Błażkowej

Przybylska Zuzanna; kl. V, PSP nr 2 Stare Bystre

Sajewicz Igor; kl. V, Szkoła Podstawowa w Brzeszczach

Sitko Martyna; kl. VI, PSP w Nieczajnie Górnej

Skrobacz Amelia; kl. V, Szkoła Podstawowa w Kraczkowej

Skowronek Klaudia; kl. V, Szkoła Podstawowa w Piwodzie

Wójcikiewicz Zuzanna; kl. V, Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu

 

Nagrody Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie

Kijak Natalia; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Nieczajnej Górnej

Tłuczek Mateusz; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Tyczynie

 

Nagrody NSZZ "Solidarność" przy Oddziale Karpackim

Kluz Filip; kl. V, Szkoła Podstawowa nr 34 w Rzeszowie

Kopeć Natalia; kl. VI, ZSM nr 3 w Jaśle

Kuźniar Kinga; kl. VI, Szkoła Podstawowa w Albigowej

Misiuda Michał; kl. V, Szkoła Podstawowa w Staniątkach

 

 

 

KONKURS WIEDZY

 

 SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE 
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
Maks Grząba
Szkoła Podstawowa nr 107 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie, opiekun Mariola Stefańska
 
II MIEJSCE 
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
Krzysztof Włoch
Zespół Szkół w Zembrzycach, opiekun Elżbieta Fidelus
 
III MIEJSCE
Oliwia Wrona
Szkoła Podstawowa im. M. Stasiukowej w Ochojnie, opiekun Krystyna Lewicka

 

Wyróżnienia regulaminowe

Michał Bednarek - Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie, opiekun Marcin Bednarek
Maria Byrska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Choczni, opiekun Elżbieta Targosz
Marcin Wojciechowski – Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Szafera w Mielcu, opiekun Aneta Sajda

 

 

 SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE 
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
Skrzypek Amelia
I Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu, opiekun Andrzej Bajan
 
II MIEJSCE 
oraz Wyróżnienie Dyrektora Instytutu Nauk Geologicznych UJ w Krakowie
Czajkowski Beniamin
Zespół Szkół nr 1 w Bochni, opiekun Roma Florek
 
III MIEJSCE
Siczek Paulina
42 Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, opiekun Anna Manczyk

 

Wyróżnienia regulaminowe

Woźniczka Szymon - Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach, opiekun Sławomir Maślanka
Mazur Weronika - Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, opiekun Katarzyna Dziadowiec
Dziedzic Michał - Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, opiekun Anna Korska

 

Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:

dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym

dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej

 

 
Download this file (2021_Komunikat plastyczny OK.pdf)Komunikat dla Konkursu plastycznego[0]746 kB02.02.2021
Download this file (2021_Komunikat teoretyczny OK.pdf)Komunikat dla Konkursu wiedzy[0]791 kB02.02.2021

 

Ważne terminy

  • Termin nadsyłania prac: 31 marca 2021 r. (do północy)
  • Ogłoszenie listy laureatów bez podania miejsca (alfabetycznie): do 30 kwietnia 2021 r.
  • Półfinały (test wiedzy): 18 maja 2021 r.
  • Finał ogólnopolski (test/turniej wiedzy): 8 czerwca 2021 r. 

 

Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres e-mail:

plastyczne:

Anna Linek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

teoretyczne:

Małgorzata Garecka, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:

Małgorzata Garecka

tel.: 12 / 290 13 47; 882 507 588
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Karpacki

ul. Skrzatów 1, 31-560 Kraków