Konkurs Warszawa

Witamy Państwa na stronie konkursowej Muzeum Geologicznego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Warszawie,

organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:

podlaskiego, lubelskiego i mazowieckiego

 

 

WYNIKI PÓŁFINAŁU

 

 

KONKURS PLASTYCZNY

 

I MIEJSCE
Janczyk Piotr
 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie, opiekun Dorota Zgutka
 
II MIEJSCE
Mazur Daria
 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie, opiekun Joanna Żarnowska
 
III MIEJSCE
Manzel Michał 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie, opiekun Monika Grochowska

 

Wyróżnienia regulaminowe

Cichosz Aleksandra - Stowarzyszenie "Drukarnia Wyobraźni"  w Zamościu, opiekun Maria Śliczniak

Garwoła Tobiasz - Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim, opiekun Robert Gałązka

Jaworski Adam - Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Karniewie, opiekun Małgorzata Żychowska

Kiryczuk Jakub - Zespół Szkół w Kornelówce Szkoła Podstawowa w Cześnikach, opiekun Joanna Panas

Kociuba Julia - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krasnymstawie, opiekun Magdalena Filewicz

Kowalczyk Patrycja - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzowie, opiekun  Anna Rosły

Okrzejska Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie, opiekun Eliza Wierzchowska

Pawłowska Alicja - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, opiekun Hanna Borys

Superson Daria - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku SP 48, opiekun Hanna Szymańska

Waśniewski Mikołaj - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie, opiekun Monika Grochowska

 

Nagrody ufundowane przez Parki Narodowe, Parki Krajobrazowe oraz Zespoły Parków:

Bogacki Jakub - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie, opiekun Monika Grochowska

Borkowska Lena - Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Mikłusach, opiekun Agata Izdebska-Sierpień

Jakimow Amelia - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. Kusocińskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, opiekun Iwona Zielińska

Kęsy Agata - Zespół Szkół nr 59 w Warszawie, opiekun Irmina Bryłka

Kotkowski Antoni - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie Mniejszym, opiekun Marzena Brzezińska

Majewska Lilianna - Szkoła Podstawowa nr 5  im. Ks. J. Twardowskiego w Biłgoraju, opiekun Anna Krawczyk

Mielnik Klaudia - Szkoła Podstawowa nr 1  im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, opiekun Danuta Kutryn

Ratajska Iga - Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie, opiekun Agnieszka Zdziarska

Socha Michał - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. Kusocińskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, opiekun Iwona Zielińska

Sznyrowski Marcel - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Skaryszewie, opiekun Monika Bekasiewicz

Szwejk Julia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Karniewie, opiekun Małgorzata Żychowska

Zawadzka Oliwia - Szkoła Podstawowa nr 321  w Warszawie, opiekun Krystyna Nowak

 

Nagroda specjalna:

Mikucka Zoja - Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie, opiekun Agnieszka Zdziarska

 

 

KONKURS WIEDZY

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE
Mateusz Rek
Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim, opiekun Robert Gałązka
 
II MIEJSCE
Agnieszka Nowis
Szkoła Podstawowa im. J. A. Maklakiewicza w Mszczonowie, opiekun Katarzyna Malinowska
 
III MIEJSCE
Wiktor Banach
Szkoła Podstawowa nr 1 Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, opiekun Danuta Kutryn

 

Wyróżnienia regulaminowe

Urszula Głaz - Szkoła Podstawowa nr 43 im. I.J. Paderewskiego w Lublinie, opiekun Ewelina Szwaj

Jakub Jaworek - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Kraśniku, opiekun Elżbieta Rudnicka

Bartłomiej Semeniuk - Szkoła Podstawowa im. Ks Jana Twardowskiego w Chylicach, opiekun Emilia Kulczyk – Prus

 

Wyróżnienia dodatkowe dla uczniów szkół podstawowych:

Jagieło Wiktor - Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen Władysława Sikorskiego w Chełmie, opiekun Urszula Jemielniak

Mokrzycka Nikola - Szkoła Podstawowa nr 1  im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, opiekun Danuta Kutryn

Siurek Dawid - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie, opiekun Bożena Korkosz

Tomasiewicz Patryk - Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie, Katarzyna Trochimiuk

Wrzosek Tadeusz - Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II w Warszawie, opiekun Anna Winnicka

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE
Piotr Tomaszewski
X VII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie, opiekun Anna Wirtek

II MIEJSCE
Szymon Kałużny
II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie, opiekun Marta Klasura
 
III MIEJSCE
Anna Kaniok
XXIV LO im. Cypriana Kamila Norwida w Warszawie, opiekun Adam Górski

 

Wyróżnienia regulaminowe 

Aleksandra Kowalska - Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie, opiekun Tomasz Ekiert

Ewa Kużelewska -  II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku, opiekun Teresa Skrodzka

Marta Wróbel - Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie, opiekun Tomasz Ekiert

 

Wyróżnienia dodatkowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych:

Adamski Paweł - IV Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Płocku, opiekun Artur Brzeski

Bień Matylda - ZS nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie, opiekun Jan Pawłowski

Kostyra Joanna - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Augusta Czartoryskiego  w Mińsku Mazowieckim, opiekun Robert Gałązka

Kowalewski Jakub - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie, opiekun Justyna Biernat

Siatka Milena ­- II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie, opiekun Marta Klasura

 

 

 

Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:

dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym

dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej

 

 
Download this file (2021_Komunikat plastyczny_MUZ.pdf)Komunikat dla Konkursu plastycznego[0]357 kB04.02.2021
Download this file (2021_Komunikat teoretyczny_MUZ.pdf)Komunikat dla Konkursu wiedzy[0]364 kB04.02.2021

 

Ważne terminy

  • Termin nadsyłania prac: 31 marca 2021 r. (do północy)
  • Ogłoszenie listy laureatów bez podania miejsca (alfabetycznie): do 30 kwietnia 2021 r.
  • Półfinały (test wiedzy): 18 maja 2021 r.
  • Finał ogólnopolski (test/turniej wiedzy): 8 czerwca 2021 r. 

 

Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:

Justyna Piwek -  tel.: 22 4592 449; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maria Andruszkiewicz-Gorzelak tel.: 22 4592 182; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 


Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
ul. Rakowiecka 4, 00-975 Warszawa