Konkurs Sosnowiec

Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Górnośląskiego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Sosnowcu,

organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:

śląskiego, opolskiego

 

WYNIKI PÓŁFINAŁU

KONKURS PLASTYCZNY

I MIEJSCE
Maja Kolankiewicz
Szkoła Podstawowa nr 6, Siemianowice Śląskie
 
II MIEJSCE 
Pola Czech
Szkoła Podstawowa FILOMATA, Gliwice
 
III MIEJSCE
Paula Domeredzka
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe

 

Wyróżnienia

Szymon Niedbał, Szkoła Podstawowa nr 1, Czeladź

Julia Bugara Szkoła, Podstawowa nr 24, Częstochowa

Maciej Krześniak, Szkoła Podstawowa nr 6, Gliwice

Karolina Kufieta, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Golasowicach

Mateusz Kuc, Szkoła Podstawowa nr 10, Jaworzno

Krzysztof Lisiak, Szkoła Podstawowa nr 9, Mysłowice

Igor Dziubakowski, Szkoła Podstawowa w Niegowonicach

Paulina Błaszczak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu

Anna Szymiec, Szkoła Podstawowa nr 1, Siewierz

Natalia Gisman, Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe

 

Wyróżnienia specjalne:

Karolina Sieczka, Szkoła Podstawowa nr 45, Sosnowiec

Wiktoria Kempa, Szkoła Podstawowa nr 23, Zabrze

 

 
SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE
Amelia Mrugała
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gosławicach, opiekun Maria Banduch

II MIEJSCE
Julia Lepiarz
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu, opiekun Ewa Kocznur-Karmańska

III MIEJSCE
Robert Witala
Szkoła Podstawowa nr 1 w Mikołowie, opiekun Konstancja Zolich

 

Wyróżnienia regulaminowe

Maja Markowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu, opiekun Ewa Kocznur-Karmańska

Patrycja Czekała- Szkoła Podstawowa nr 8 w Raciborzu, opiekun Barbara Krok

Adrianna Gawor – Zespół Szkół Muzycznych w Tychach, opiekun Grażyna Rakoczy

 

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE
Izabela Pielorz
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Opolu, opiekun Alina Szajda

II MIEJSCE
Marta Brodzińska
I Liceum Ogólnokształcące w Katowicach, opiekun Agnieszka Paluch

III MIEJSCE
Paweł Szumski
Liceum Ogólnokształcące FILOMATA w Gliwicach, opiekun Dariusz Karolczyk

 

Wyróżnienia regulaminowe

Dominika Haida - III Liceum Ogólnokształcące w Chorzowie, opiekun Anna Tudyka

Patryk Wilk - III Liceum Ogólnokształcące w Tychach, opiekun  Iwona Mendzla

Daria Salomon - III Liceum Ogólnokształcące w Katowicach, opiekun Danuta Bruździńska

 

 

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

 

Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:

dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym

dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej

 

 
Download this file (2021 KG Komunikat plastyczny OG.pdf)Komunikat dla Konkursu plastycznego[0]357 kB12.02.2021
Download this file (2021 KG Komunikat teoretyczny OG.pdf)Komunikat dla Konkursu wiedzy[0]367 kB17.02.2021

 

Ważne terminy

  • Termin nadsyłania prac: 31 marca 2021 r. (do północy)
  • Ogłoszenie listy laureatów bez podania miejsca (alfabetycznie): do 30 kwietnia 2021 r.
  • Półfinały (test wiedzy): 18 maja 2021 r.
  • Finał ogólnopolski (test/turniej wiedzy): 8 czerwca 2021 r. 

 

Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:

Paweł Woźniak

tel.: 32 296 48 37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Górnośląski

ul. Królowej Jadwigi, 141-200 Sosnowiec