baner ok

Konkurs Kraków

Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Karpackiego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Krakowie,

organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:

małopolskiego i podkarpackiego

 

UWAGA

Informujemy, że w związku ze stanem epidemii, zmianie ulega sposób przeprowadzenia XXI edycji konkursu „Nasza Ziemia, środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”. Zmiany te dotyczą następujących elementów:

    • Zostaje wydłużony termin nadsyłania prac konkursowych do 30 kwietnia 2020;
    • Zostaje dopuszczone nadsyłanie prac drogą e-mail;
    • Nie odbędzie się etap konkursu związany z pisaniem testów półfinałowych w siedzibach PIG-PIB;
    • Zarówno etap półfinałowy i finałowy zostanie przeprowadzony poprzez ocenę nadesłanych prac plastycznych i pisemnych;
    • Zostają odwołane uroczystości wręczenia nagród; nagrody zostaną przesłane do laureatów pocztą;

Szczegóły dotyczące przebiegu konkursu znajdują się na stronie głównej konkursu.

 

WYNIKI

Konkurs plastyczny

nagrody

I miejsce - Dominika Sekreta, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku, Opiekunowie pracy: Elżbieta Wielobób, Włodzimierz Gazwa

II miejsce - Karol Strojny, Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. E. Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, Opiekun pracy: Maria Wiśniewska Bochenek

III miejsce - Oliwia Goryczka, Szkoła Podstawowa im. S. Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu, Opiekun pracy: Krystyna Wnęk-Majewska

 

wyróżnienia

Bartosz Anioł, Szkoła Podstawowa im. S. Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu, Opiekun pracy: Krystyna Wnęk-Majewska

Miłosz Czaja, Szkoła Podstawowa im. A. Fredry w Odrzykoniu, Opiekun pracy: Agata Makara

Julia Ćwik, Szkoła Podstawowa im. S. Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu, Opiekun pracy: Krystyna Wnęk-Majewska

Natalia Dworak, Zespół Szkół w Przewrotnem, Opiekun pracy: Lucyna Pruchnik

Justyna Jungiewicz, Szkoła Podstawowa im. Gen. M. Langiewicza w Goszczy, Opiekun pracy: Kamil Bułas

Konrad Kamiński, Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze, Opiekun pracy: Elżbieta Nowakowska

Natalia Klich, Szkoła Podstawowa im. S. Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu, Opiekun pracy: Krystyna Wnęk-Majewska

Lena Latawska, Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Błoniu, Opiekun pracy: Maria Wiśniewska – Bochenek

Dominik Pach, Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Podłopieniu, Opiekun pracy: Agata Zimirska

Bernard Samek, Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Staniątkach, Opiekun pracy: Iwona Piwowarczyk

 

Wyróżnienia pracowników Oddziału Karpackiego

Patryk Jasieczko, Specjalny Ośrodek-Szkolno Wychowawczy w Chrzanowie, Opiekun pracy: Stanisław Apriasz

Lucia Prisco, Specjalny Ośrodek-Szkolno Wychowawczy w Chrzanowie, Opiekun pracy: Stanisław Apriasz

Nikola Sołtysik, Specjalny Ośrodek-Szkolno Wychowawczy w Chrzanowie, Opiekun pracy: Stanisław Apriasz

 

wyróżnienia NSZZ "Solidarność" przy Oddziale Karpackim

Anna Fortuna, Szkoła Podstawowa im. S. Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu, Opiekun pracy: Krystyna Wnęk-Majewska

Piotr Krzykawski, Społeczna Szkoła Podstawowa w Przybysławicach, Opiekun pracy: Sylwia Wąsowska

Julia Kuchta, Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w Kamionce, Opiekun pracy: Barbara Głód

Zuzanna Szymczyk, Szkoła Podstawowa nr 117 w Krakowie, Opiekun pracy: Anna Mordarska – Nędza

 

Konkurs wiedzy - poziom szkoły podstawowej

nagrody

I miejsce - Hanna Jungiewicz, Szkoła Podstawowa im. gen. M. Langiewicza w Goszczy, Opiekun pracy: Kamil Bułas

II miejsce - Mateusz Fałat, Szkoła Podstawowa im. W. Manierskiego w Jedliczu, Opiekun pracy: Alicja Zdebska

III miejsce - Małgorzata Horodecka, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku, Opiekun pracy: Elżbieta Wielobób

 

wyróżnienia

Michał Bednarek, Szkoła Podstawowa nr 28 im. płk. Ł. Cieplińskiego w Rzeszowie, Opiekun pracy: Elzbieta Salnikow

Edyta Smagacz, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, Opiekun pracy: Maria Wiśniewska-Bochenek

Idzi Lagendijk, Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Nawojowej Górze, Opiekun pracy: Jolanta Piwowar

 

 

Konkurs wiedzy - poziom szkół ponadpodstawowych

nagrody

I miejsce - Izabela Pracownik, II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie, Opiekun pracy: Eliza Wojtasik

II miejsce - Aleksander Kowalik, Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku, Opiekun pracy: Jolanta Pieczonka

III miejsce - Alicja Budnik, Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie, Opiekun pracy: Bogusław Mazur

 

wyróżnienia

Sławomir Ziarko, Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, Opiekun pracy: Grzegorz Demczak

Aleksandra Dzielska, III Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Julisza Słowackiego w Krakowie, Opiekun pracy: Anna Korska

Gabriela Płachno, Liceum Ogólnokształcące nr 2 im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowie, Opiekun pracy: Katarzyna Kawalec

 

Szczegóły

 dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:

dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym

dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej

 

 
Download this file (Komunikat_plastyczny_OK.pdf)komunikat plastyczny[0]660 kB10.02.2020
Download this file (Komunikat_wiedzy_OK.pdf)komunikat wiedzy[0]665 kB10.02.2020

Ważne terminy konkursowe:

Termin nadsyłania prac: 30 kwietnia 2020 r. (liczy się data stempla pocztowego)

Ogłoszenie listy laureatów półfinałowych: do 2 czerwca 2020 r.

Wyniki etapu finałowego konkursu: do 15 czerwca 2020

Nagrody finałowe zostaną wysłane pocztą w czerwcu 2020

Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:

Małgorzata Garecka

tel.: 12 / 290 13 47; 882 507 588
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres:

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Karpacki

ul. Skrzatów 1, 31-560 Kraków

z dopiskiem "KONKURS"

 lub

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.