Konkurs Wrocław

Witamy Państwa na stronie konkursowej Oddziału Dolnośląskiego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB we Wrocławiu,

organizującego etap półfinałowy konkursu dla województw:

dolnośląskie, wielkopolskie

 

 

WYNIKI PÓŁFINAŁU

 
 

KONKURS PLASTYCZNY

I MIEJSCE
Janiak Tobiasz
ze Szkoły Podstawowej w Zbytowej – nauczyciel Anna Niedworok
 
II MIEJSCE
Klefas Dominik
ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lesznie – nauczyciel Marzena Cichowlas
 
III MIEJSCE
Michalak Hanna
ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach – nauczyciel Justyna Szymkowiak

 

Wyróżnienia

Drygalski Miłosz ze Szkoły Podstawowej w Janowicach Wielkich – nauczyciel Teresa Łyczana-Mania

Hyb Laura ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Oławie – nauczyciel Agnieszka Polasz

Kleiber Blanka ze Szkoły Podstawowej w ZS w Krośnie – nauczyciel Hanna Król

Kończewicz Bruno ze Szkoły Podstawowej w Zdunach – nauczyciel Agnieszka Chlebowska

Leszczyńska Aleksandra z Zespołu Szkół Akademickich w Środzie Wielkopolskiej – nauczyciel Beata Makles

Pęder Marcin ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Kaliszu – nauczyciel Alicja Olek

Pospieszyński Mateusz z Zespołu Szkół w Szczytnikach – nauczyciel Jaromir Sowa

Tomaszewska Zuzanna ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Poznaniu – nauczyciel Wenancjusz Ślusarczyk

Wołosiuk Paulina ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Oławie – nauczyciel Agnieszka Polasz

Zielińska Hanna ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie – nauczyciel Marlena Bartosik

 

Wyróżnienie Dyrektora Oddziału Dolnośląskiego PIG-PIB Karola Zawistowskiego

Smoliński Kacper z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Strzelinie – nauczyciel Barbara Lis

 

KONKURS WIEDZY

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE
Oskar Blachnierek
Szkoła Podstawowa nr 34 w Poznaniu , opiekun Danuta Jagiełło
 
II MIEJSCE
Juliusz Kuśnierek
Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu, opiekun Justyna Jakubowska
 
III MIEJSCE
Lidia Ameljan-Kowalska
Szkoła Podstawowa w Janowicach Wielkich, opiekun Teresa Łyczana-Mania

 

 

Wyróżnienia regulaminowe

Iga Świder - Szkoła Podstawowa nr 70 w Poznaniu, opiekun Maciej Szostak

Matylda Wilczak -Szkoła Podstawowa nr 27 we Wrocławiu, opiekun Magdalena Fudali

Franciszek Majchrzak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie, opiekun Paulina Łączna

 

Wyróżnienia dodatkowe:

Cegiełko Karolina z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Wałbrzychu – nauczyciel Andrzej Wojtoń

Kałużka Hanna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radwanicach – nauczyciel Gabriela Węgrzynek

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE
Bogdziewicz Dominika
II Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu – nauczyciel Anna Wojtowicz
 
II MIEJSCE
Tabaka Michalina
IX Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu – nauczyciel Piotr Ciesielski
 
III MIEJSCE
Stratyńska Adrianna
Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie – nauczyciel Barnardyna Kałmucka

 

 

Wyróżnienia regulaminowe

Rotkiewicz Weronika z I Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze – nauczyciel Ewa Parfianowicz

Zawiślański Kacper z IX Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu – nauczyciel Adriana Kot-Łukowicz

Kwiędacz Zuzanna z I Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie – nauczyciel Jadwiga Połcik

 

Wyróżnienia dodatkowe:

Moskwa Natalia z I Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy – nauczyciel Waldemar Małek

Stokowiec Natalia z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy – nauczyciel Anna Pacha

Zielińska Oliwia z X Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu – nauczyciel Agnieszka Duda

 

 

 

Szczegóły dotyczące przygotowania prac konkursowych - tematy i wymogi formalne znajdują się w załączonych poniżej komunikatach:

dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych - w komunikacie o konkursie plastycznym

dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych - w komunikacie o konkursie wiedzy geologicznej

 

 
Download this file (2021_Komunikat plastyczny _ OD.pdf)Komunikat dla Konkursu plastycznego[0]362 kB02.02.2021
Download this file (2021_Komunikat teoretyczny _ OD.pdf)Komunikat dla Konkursu wiedzy[0]371 kB02.02.2021

 

Ważne terminy

  • Termin nadsyłania prac: 31 marca 2021 r. (do północy)
  • Ogłoszenie listy laureatów bez podania miejsca (alfabetycznie): do 30 kwietnia 2021 r.
  • Półfinały (test wiedzy): 18 maja 2021 r.
  • Finał ogólnopolski (test/turniej wiedzy): 8 czerwca 2021 r. 

 

Prace wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszelkich informacji dotyczących półfinału udziela:

Danuta Kamecka

tel.: 71 / 337 20 91 w. 139
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
Oddział Dolnośląski
al. Jaworowa 19,
53-122 Wrocław